LIVE NGA QYTETI PEJA!

Vetėm se ju duam.

Tingulli jonė sa mė afėr jush.
Tani mund qė t'na dėgjoni Live!

EMISIONET
14.04.2024

Skema Programore ne Radio Peja

Programi i mengjesit prej 07:30 deri 08:30

Emision Muzikor – Kendojne per ju 08:30 deri ne 09:00

Aktuale Ditore – 10:05 deri 10:30

Hiti i Dites 10:30 deri 11:00

Emision Muzikor –(muzike popullore) 12:05 deri 12:30

Emision Muzikor (muzike Argetuese) 12:35 deri 13:00

Deshirat Muzikore 14:00 deri 16:00

Emisione Tematike 16:05 Deri 16:30 ose 17:00

Urimet dhe Pershendetjet 18:30 deri 20:00

Emision Muzikor – Reportuari i kengetarit 21:30 dero 22:00

Emision Tematik Argetues – Programi i nates 22:05 deri 00:00