LIVE NGA QYTETI PEJA!

Vetėm se ju duam.

Tingulli jonė sa mė afėr jush.
Tani mund qė t'na dėgjoni Live!

Kryetari i Pejes z.Gazmend Muhaxheri neser ligjeron ne Kolegjin AAB

Vendi

| Publikuar mė: 2018-03-08 | Radio Peja | Shtype |

Kolegji universitar AAB ne Prishtine ,neser me fillim ne ora 11,oo ne Qendren mediale AAB, organizon ligjerate speciale per stafin akademik dhe studentet e vet me Kryetarin e komunes se Pejes z.Gazmend Muhaxherin ,ne temen :"Qeverisja lokale me theks te veqant ne komunen e Pejes".

Nė Dijon tė Francės u mbajtė Konferenca Ndėrkombėtare “Bashkpunimi Francė – Ballkan”

Vendi

Me qėllim tė fuqizimit tė bashkpunimit tė Francės me vendet e Ballkanit, organizuar nga ministria e punėve tė jashtme tė qeverisė sė Francės, nė Dijon pėr dy ditė, me 17 dhe 18 Mars 2018 u takuan tė gjitha shtetet e ballkanit perendimor dhe autoritete franceze tė c...»

| Publikuar mė: 2018-03-19 | Radio Peja

Kryetari i Pejes z.Gazmend Muhaxheri neser ligjeron ne Kolegjin AAB

Vendi

Kolegji universitar AAB ne Prishtine ,neser me fillim ne ora 11,oo ne Qendren mediale AAB, organizon ligjerate speciale per stafin akademik dhe studentet e vet me Kryetarin e komunes se Pejes z.Gazmend Muhaxherin ,ne temen :"Qeverisja lokale me theks te veqant ne k...»

| Publikuar mė: 2018-03-08 | Radio Peja